PopisHLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
- provádění interního a zajišťování externího testování výrobků (zdravotnických prostředků) a materiálu:
› testování tvrdosti
› zkoušky tahem
› zkoušky tlakem
› metalografické zkoušky
› chemické složení kovů RTG spektrometrem
- ověřování kvality práce
- vývoj a aplikace individuálních zkušebních metod
- zajišťování uživatelské údržby používaných zařízení a měřidel

POŽADUJEME
- SOU, SŠ, Bc. vzdělání
- organizační a komunikační dovednosti
- pokročilé ovládání běžných PC aplikací
- základní znalosti chemie a fyziky
- zkušenosti v oblasti testování a zkušebnictví výhodou
- samostatnost
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVlachovická 619, 592 31 Nové Město na Moravě Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T11:11:44

Společnost

MEDIN, a.s.
  • MEDIN, a.s.
  • Kontakt : Magda Svobodová
  • Telefon : +420 566 684 355
  • E-mail : magda.svobodova@medin.cz
  • Adresa : Vlachovická 619, 592 31 Nové Město na Moravě

Klíčová slova

zkoušky

testování

práce

zajišťování

ovládání

používaných

zařízení

měřidelpožadujeme

sou

vzdělání