PopisPozice: Truhlář, nábytkář, tesař
Požadavky: ŘP skupiny B.
Náplň práce: výroba nábytku, špaletových oken, dveří, pergol atd. Montáže vyrobených produktů.
Zaměstnanecké výhody: 3 firemní vozy, flexibilní pracovní doba, nadstandartní platové ohodnocení.
Nástup: možný ihned na dobu určitou
Mzda: od 150,- Kč do 300,- Kč
Kontakt: Stejskal David, tel.: 722 497 324, e-mail: truhlarstvi.stejskal@email.cz
Místo výkonu práce: Láz č.p. 107, Bohutín Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMiroslav STEJSKAL, Láz, Láz 107, 262 41 Bohutín Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně300 Kč Nastoupit od2019-09-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

Miroslav STEJSKAL
  • Miroslav STEJSKAL
  • Kontakt : David Stejskal
  • Telefon : +420 722 497 324
  • E-mail : truhlarstvi.stejskal@email.cz
  • Adresa : Miroslav STEJSKAL, Láz, Láz 107, 262 41 Bohutín

Klíčová slova

práce

pozice

dobu

doba

nadstandartní

platové

ohodnocenínástup

možný

ihned

kč kontakt