PopisVEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: přehled ve strojírenství, alespoň základní znalost Aj
- Náplň práce: obchodní činnost s technickými produkty
- Nabízíme: prostor pro seberealizaci, auto, homeoffice
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (7-17), kontaktní osoba: Kvasničková Dagmar, tel.: 778 750 504, e-mail: nabor@ortnb.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěORT NOVÝ BYDŽOV s.r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary Mzda minimálně70000 Kč Mzda maximálně130000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.
  • ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Kvasničková
  • Telefon : +420 778 750 504
  • E-mail : nabor@ortnb.cz
  • Adresa : ORT NOVÝ BYDŽOV s.r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary

Klíčová slova

vedoucí

zájmu

nabízíme

prostor

seberealizaci

auto

homeoffice

případě

kontaktujte

technickými