PopisNáplň práce:
- kontrola a čištění optických prvků (monokrystalů)
- manipulace s citlivými výrobky a materiály
- obsluha vakuových aparatur pro přípravu vrstev
- práce v laboratoři

Požadujeme:
- středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření
- manuální zručnost, pracovitost,
- zodpovědnost, pečlivost a trpělivost
- schopnost organizovat si vlastní práci
- schopnost spolupráce
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
-zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
-zázemí české společnosti,
-práci ve zkušeném týmu,
-odpovídající finanční ohodnocení,
-5 týdnů dovolené,
-stravenky.

Pozice vhodná pro absolventy.

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky, každoroční zvyšování mezd

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 12:00 hod., e-mailem

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

CRYTUR, spol. s r.o.
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ševčíková
  • Telefon : +420 481 319 597
  • E-mail : Sarka.sevcikova@crytur.cz
  • Adresa : CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

týdnů

schopnost

náplň

vůči

stresunabízímezajímavou

nerutinní

práci

stabilní

společnostizázemí

české