PopisNástup možný i na základě individuální domluvy. Pracovní doba 06,00 - 14,30hod.

Pracovní náplň:
upravy nakupovaných oděvů a opravy používaných oděvů

Požadujeme:
praxi v šití - podmínkou; zručnost; pečlivost; flexibilitu

Nabízíme:
systém odměn; zvýhodněné volání; firemní slevy; možnost prodloužení pracovního poměru; stravování v závodní jídelně

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: bbenes@krok-hranice.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 698 365 - paní Blanka Benešová Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Blanka Benešová
  • Telefon : +420 581 698 365
  • E-mail : bbenes@krok-hranice.cz
  • Adresa : Komenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

nástup

jídelnězájemci

slevy

možnost

prodloužení

pracovního

poměru

stravování

závodní

hlásit