PopisPROCESNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Požadujeme: Umět komunikovat, přemýšlet a dotahovat věci do konce; VŠ vzdělání (technický směr, strojní ev. chemický výhodou) nebo SŠ vzdělání + 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti; aktivní znalost AJ (min. B1); analytické myšlení, schopnost přinášet technická řešení; orientace v normách, technické dokumentaci
- Náplň práce: Zavádění nových výrobků do výroby a změny existujících výrob;
validace výrobních procesů; správa a tvorba technologických předpisů (technologický postup, pracovní instrukce, formuláře atd.); ověřování nových technologických postupů výroby;
spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit; posuzování navrhnutých konstrukcí ve spolupráci s vývojem, kvalitou a výrobou; koordinace změnových řízení ve výrobě a dohled na jejich implementaci ve spolupráci s vývojem a výrobou; optimalizace uspořádání pracovišť, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek; organizace školení pro zaměstnance výroby pro nové technologické postupy; analýza pracovních postupů se zřetelem na efektivitu výroby.
- Nabízíme: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, 5 dní placeného volna k dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna, dárkové šeky k životním výročím, vzdělávací kurzy, školení.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:30), kontaktní osoba: Smolíková Kateřina, e-mail: katerina.smolikova@ellacs.eu, tel. 495 279 147 Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěELLA-CS, s.r.o. HK, Milady Horákové 504/45, Třebeš, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

ELLA-CS, s.r.o.
  • ELLA-CS, s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Smolíková
  • Telefon : +420 495 279 147
  • E-mail : katerina.smolikova@ellacs.eu
  • Adresa : ELLA-CS, s.r.o. HK, Milady Horákové 504/45, Třebeš, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

technologických

pracovní

nových

výroby

volna

pracovišť

vzdělání

spolupráci

postupů

vývojem