PopisPracovní náplň:
zodpovědnost za funkčnost výrobního i nevýrobního zařízení
navrhování a plánování oprav zařízení
zodpovědnost za evidenci, skladování a likvidaci odpadů
jednání s dodavateli v intencích zodpovědnosti a pověření funkce

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání tech.směru (strojní nebo elektro)
min. 2 roky praxe (výhodou znalost pekárenského zařízení)
ŘP skupiny B
uživatelská znalost PC - Word, Excel

Nabízíme:
stabilizační a motivační bonusy
mobilní telefon i pro soukromé účely
stravenky v hodnotě 120,- Kč
kartu Multisport
nákup pečiva za zaměstnanecké ceny

Životopisy zasílejte na e-mail zdena.cimrhaklova@ubcz.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNITED BAKERIES a.s. - Brandýs nad Labem, Zápská 1636, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T14:14:39

Společnost

UNITED BAKERIES a.s.
  • UNITED BAKERIES a.s.
  • Kontakt : Zdena Cimrhaklová
  • Telefon : +420 251 175 118,724 162 593
  • E-mail : zdena.cimrhaklova@ubcz.cz
  • Adresa : UNITED BAKERIES a.s. - Brandýs nad Labem, Zápská 1636, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Klíčová slova

znalost

pracovní

bonusy mobilní

pekárenského

zařízení řp

skupiny

b uživatelská

word

excelnabízíme stabilizační

motivační