PopisNáplň:
příprava dámského oblečení určeného k prodeji, práce s databází, tvorba webového obsahu, komplexní práce v administrativním rozhraní, vytváření a dohledávání fotografií produktu.
Požadujeme:
kreativita, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, dynamický pracovní tým, jednosměnný provoz
Životopis zasílat na e-mailovou adresu: profiteria@email.cz a do předmětu uvést: ADMINISTRÁTORKA V E-SHOPU Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPROFITERIA s.r.o.-002, Na Zvonku 788, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-09-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

PROFITERIA s.r.o.
  • PROFITERIA s.r.o.
  • Kontakt : Sabina Coufalová
  • E-mail : profiteria@email.cz
  • Adresa : PROFITERIA s.r.o.-002, Na Zvonku 788, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15

Klíčová slova

práce

náplňpříprava

jednosměnný

finanční

ohodnocení

dynamický

pracovní

tým

zasílat

provoz životopis