Popismísto výkonu práce : Křišťanovice 171
Hlavní náplň práce: Zootechnik ekologicky hospodařící farmy, chov masného skotu (bez tržní produkce mléka).
Požadujeme: Praxi v chovu skotu min. 5 let, organizační schopnosti při vedení kolektivu zaměstnanců, orientaci v problematice ekolog. zemědělství, práci s PC, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B
Nabízíme: Perspektivní zaměstnání, motivující mzdové ohodnocení, odměny dle výsledků hospodaření, automobil, telefon a PC ke služebním účelům.

příspěvek na stravné, výhledově možnost ubytování.
Hlásit se na e - mail : mhruskova@doo.cz nebo na tel. č. 597 822 250, 731 625 604 / Po - Pá vždy od 8.00 do 16.00 hodin /.
Z : 24.9.2019

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAgropodnik Dvorce a.s., Křišťanovice 171, 793 68 Dvorce u Bruntálu Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

Agropodnik Dvorce, a.s.
  • Agropodnik Dvorce, a.s.
  • Kontakt : Marta Hrušková
  • Telefon : +420 597 822 250,731 625 604
  • Adresa : Agropodnik Dvorce a.s., Křišťanovice 171, 793 68 Dvorce u Bruntálu

Klíčová slova

skotu

práce

místo

hospodaření

bezúhonnost

b nabízíme

perspektivní

zaměstnání

motivující

mzdové