PopisProfil:
" Vysokoškolské vzdělání 2. stupně (ekonomického směru, výhodou MBA)
" Dobré odborné znalosti a manažerské zkušenosti nejméně 3-5 let s prokázanou zkušeností s podnikovými financemi
" Velmi dobré analytické schopnosti
" Excelentní porozumění B2B (výhodou oblast stavebnictví)
" Zkušenost s vedením zaměstnanců (min. 5 let)
" Ideální kombinace IQ a EQ
" Min. 7 let zkušeností na pozici "Senior Finance Expert"
" Znalost IFRS
" Mezinárodní mobilita (ochota přestěhovat se do 2 let do zahraničí)
" Angličtina (plynulá), Ruština (plynulá)

Náplň práce:
" Stanovení hospodářského plánu organizace ve spolupráci s ostatními členy vedení společnosti.
" Stanovení strategie, politiky a postupů, včetně kalkulací, daní, majetku a finančního rozpočtu společnosti.
" Analýza finančních ukazovatelů společnosti.
" Poskytování finanční analýzy a doporučení pro rozhodnutí managementu.
" Řízení finančního oddělení se zodpovědností za celý sub-region Střední a Východní Evropa Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUhříněveská 734, 252 43 Průhonice Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2017-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

Hilti ČR spol. s r.o.
  • Hilti ČR spol. s r.o.
  • Kontakt : Denisa Černá
  • Telefon : +420 724 893 168
  • E-mail : Denisa.cerna@hilti.com
  • Adresa : Uhříněveská 734, 252 43 Průhonice

Klíčová slova

let

výhodou

zkušeností

finančního

profil quot vysokoškolské

daní

kalkulací

včetně

postupů

politiky