PopisKUCHAŘ / KUCHAŘKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Požadujeme: vyučení v oboru nebo zkušenosti v oboru - minimálně 2 roky, výborné komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost
- Náplň práce: příprava pokrmů (meníčka, stálý jídelní lístek), dodržování nastavených standardů a procesů nadřízenými pracovníky, podílení se na tvorbě MENU, dodržování hygienických norem, zajištění všech potřebných spotřebičů a inventáře pro výrobu pokrmů, objednávání potřebných surovin, komunikace s číšníkem a přijímání objednávek, naskladňování a kontrola zboží, úkolování pomocných sil a pomocných kuchařů, vyhodnocování nákladů ve výrobě, hmotná odpovědnost za sklady
- Nabízíme: zvýhodněné stravování v restauraci, možnost se neustále rozvíjet, možnost kariérního růstu na základě schopností a výsledků, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: provozni@napalmovce.cz, kontaktní osoba: Kus Miroslav
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRestaurace Na Palmovce, Československé armády 275/21, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

Palma Gastro s.r.o.
  • Palma Gastro s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Kus
  • Telefon : +420 604 177 878
  • E-mail : provozni@napalmovce.cz
  • Adresa : Restaurace Na Palmovce, Československé armády 275/21, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

možnost

oboru

dodržování

pomocných

pokrmů

potřebných

objednávek

výrobě

zvýhodněné