PopisPrvní kontakt:
telefonicky: PO - PÁ 08:00 - 16:00
e-mailem: smid@karma-as.cz
osobně: Po 10 - 14 hod, St 8 - 12 hod.

Požadujeme:
- dobrou fyzickou zdatnost
- pracovitost, zodpovědnost

Náplň práce:
- příprava a navěšování plechových dílců na lakovací linku, dohled na lakované díly a svěšování nalakovaných dílců
- lakování probíhá na průběžné lakovací lince

Nabízíme:
- zaučení na ranních směnách, poté přestup na dvousměnný provoz
- budete odměněni v hodinové mzdě
- příspěvek na stravu, možnost podnikového ubytování
- práce pro manžele či partnery - s možností uplatnění na jiné pozici ve výrobě
- práce v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
- příspěvek na stravu
- možnost podnikového ubytování

Pracovní doba:
- 06:00 - 14:00/ 14:00 - 22:00hod
- v červenci celozávodní dovolená 2 týdny, v prosinci 1 týden
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZborovská 693, 282 01 Český Brod Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

Karma Český Brod a.s.
  • Karma Český Brod a.s.
  • Kontakt : Jan Šmíd
  • Telefon : +420 602 318 179
  • E-mail : smid@karma-as.cz
  • Adresa : Zborovská 693, 282 01 Český Brod

Klíčová slova

lakovací

příspěvek

možnost

podnikového

práce

výrobě

hodinové

mzdě

stravu

ubytování