PopisPřijmeme do svého kolektivu:
ADMINISTRATIVNĚ - TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA s AKTIVNÍ ZNALOSTÍ NJ

Náplň práce:
- vyřizování telefonátů, vzkazů, zodpovědnost za administrativu technického oddělení společnosti, zadávání artiklů do systému, zpracovávání a odesílání objednávek a požadavků od tech. odd., úzká spolupráce s ostatními odděleními
- aktivní řidič

Požadujeme:
SŠ s maturitou, praxe výhodou, profesionální vystupování, velmi dobrá znalost NJ - PODMÍNKOU, velmi dobrá znalost práce na PC /MS Office/, výborné komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, aktivní přistup k řešení poblémů,schopnost pracovat v rámci týmu

Nabízíme:
zajímavá a rozmanitá pracovní náplň, využití NJ na denní bázi, práce v přátelském kolektivu, odpovídající platové ohodnocení

V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na e-mail: empfang@kitzberger.com a následně budete pozvání k personálnímu pohovoru do Hrdějovic. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Sokolovny 399, Hrdějovice, 370 10 České Budějovice 10 Mzda minimálně23500 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T11:31:10

Společnost

Kitzberger, spol. s r.o.
  • Kitzberger, spol. s r.o.
  • Kontakt : Kitzberger spol. s.r.o. Jahelka František
  • E-mail : empfang@kitzberger.com
  • Adresa : U Sokolovny 399, Hrdějovice, 370 10 České Budějovice 10

Klíčová slova

aktivní

práce

technického

znalost

dobrá

velmi

řešení

rozmanitá

týmunabízímezajímavá

rámci