PopisMísto výkonu práce:Hviezdoslavova 614/16, Střekov, Ústí nad Labem.
Místo pro OZP .
Náplň práce: práce v čistém prostředí, ve stoje, hlavní náplň práce je řezání nožem a manipulace s lehkým materiálem - vhodné i pro ženy, není potřeba zkušeností v oboru - zaučíme.
Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání.
Nabízíme: mzdu 17 000 - 18 000,- Kč., při ochotě pracovat odměny již od prvního měsícel, práce v menším kolektivu, 5 týdnů dovolené.
Kontakt na uvedeném telefonu od 08:00 do 12:00 hod.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZeyerova 734/5, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

Big - Print s. r. o.
  • Big - Print s. r. o.
  • Kontakt : Klára Bulínová
  • E-mail : sekretariat@big-print.cz
  • Adresa : Zeyerova 734/5, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

práce

místo

pracovat

zaučímepožadujeme

nižší

střední

odborné

vzdělání nabízíme

mzdu

ochotě