PopisUchazeči pošlou životopis e-mailem na adresu: personalistika@fksystem.cz
Firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnáváme cca 50 pracovníků. Pro náš nový provoz v Brně - Řečkovicích hledáme nové pracovníky na pozici Řidič VZV
Pracovní náplň:
Obsluha VZV, případně mostového jeřábu na dálkové ovládání. Pomocné práce při balení a manipulaci.
Pracoviště:
Karásek 1c, Brno - Řečkovice (cca od 1.11.2019), i na montážích po celé ČR a SR.
ca do 30.10.2019 Brno - Královo Pole - ulice Křižíkova 68f.
Pracovní doba: Pondělí až pátek 7.00 - 15.30 hod.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, minimálně 2 roky praxe
Nabízíme: práce ve zcela novém moderním provozu
1) výše platu 28.000,- Kč/měsíc
2) firemní benefity
3) odměny
4) perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
5) výborné pracovní zázemí
6) možný firemní růst
7) všechny uchazeče zaškolíme
Nástup: nástup možný ihned

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFK system - povrchové úpravy, s.r.o.-Mořírna-Křižíkova, Křižíkova 2984/68f, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
  • FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
  • Kontakt : Bohdálková
  • Telefon : +420 547 357 085-8
  • E-mail : personalistika@fksystem.cz
  • Adresa : FK system - povrchové úpravy, s.r.o.-Mořírna-Křižíkova, Křižíkova 2984/68f, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

brno

cca

uchazeči

stav

zdravotní

rejstřík

trestní

čistý

hod požadujeme

pátek