PopisSVÁŘEČ / SVÁŘEČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav, pečlivost, spolehlivost, zkušenost s prací v kovovýrobě, znalost čtení výkresové dokumentace
- Náplň práce: kompletace a svařování kovových výrobků
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (8 - 17 hod) nebo e-mailem, kontakt osoba: Veinlichová Jana, tel.: 605 406 943, e-mail: ejnucha@seznam.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBOSS TIMER, spol. s r.o. -, Nádražní 211, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně37000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

BOSS TIMER, spol. s r.o.
  • BOSS TIMER, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Veinlichová
  • Telefon : +420 605 406 943
  • E-mail : ejnucha@seznam.cz
  • Adresa : BOSS TIMER, spol. s r.o. -, Nádražní 211, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

svářeč

případě

svařování

kovových

výrobků

nabízíme

příspěvek

stravování

zájmu

práce