PopisA11 z:25/9/2019
Pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:00 hod.Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Náplň práce:
- nábory zaměstnanců, vedení administrativy, objednávaní kancelářských potřeb a pracovních oděvů.
Požadujeme:
- vhodná znalost anglického jazyka min. na základní úrovni
- práce na PC.
Nabízíme:
- stravenky, Tarif u T-mobile, půlroční bonusy, pravidelné navýšení mzdy a další. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHM Czech, s.r.o. - pracoviště Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

HM Czech, s.r.o.
  • HM Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Zdenka Marková
  • Telefon : +420 558 408 168
  • E-mail : prace@hmczech.cz
  • Adresa : HM Czech, s.r.o. - pracoviště Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

vhodná

a11z2592019 pracovní

pc nabízíme

jazyka

min

základní

úrovni

práce

tarif

stravenky