PopisNáplň práce:
Laborant/ka oddělení diagnostických metod - laboratorní vyšetření vzorků, práce s laboratorní technikovu, práce na PC.

Praxe v oboru výhodou (není podmínkou):
- kultivace buněčných kultur, barvení preparátů a mikroskopování,
- zkušenosti s ovládáním laboratorních přístrojů (průtokové, cytometrie, spektrometrie, centrifukace, ultracentrifukace, titrace a filtrace),
- znalost anglického jazyka.

Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- firemní kurzy anglického jazyka.

Nástup možný ihned.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

DYNTEC spol. s r.o.
  • DYNTEC spol. s r.o.
  • Kontakt : Helena Zlochová
  • Telefon : +420 722 581 211
  • E-mail : sd@dyntec.cz
  • Adresa : DYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín

Klíčová slova

anglického

laboratorní

práce

náplň

profesního

titrace

filtrace

znalost

jazykavhodné