PopisDo našeho týmu Centra TOPTEC hledáme kolegu na pozici obráběč / mechanik. Obráběč / mechanik se bude věnovat převážně obrábění neželezných kovů a plastových materiálů na CNC a konvenčních obráběcích strojích. Vyrobené systémy a jejich části jsou určené pro použití ve vědeckých přístrojích, jako jsou vysoce výkonné lasery, nebo družicové či pozemní systémy pro výzkum kosmu, či prototypové díly pro širokou škálu optomechanických aplikací.

Hlavní pracovní náplň:
Výroba podle výkresové dokumentace na soustruhu a frézce
Základní CNC programování
Základní práce s CAD / CAM
Kompletace mechanických vyrobených celků

Očekáváme:
SŠ / SOU vzdělání
Praxe v oblasti obrábění výhodou
Základní znalost CAD
Schopnost orientace ve výrobní dokumentaci
Základy angličtiny výhodou
Ochota se dále vzdělávat
Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v prostředí špičkového výzkumného centra Akademie věd ČR
Solidní platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (např. pružná pracovní doba, sick days, 5 týdnů dovolené, stravenky, aj.)
Spolupráci s prestižními zahraničními institucemi jako je ESA, Airbus D&S, Thales Alenia Space atd.
Přátelský kolektiv

Strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem prosím zasílejte na e-mail: vlckova@ipp.cas.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚstav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. Turnov, Sobotecká 1660, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
  • Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
  • Kontakt : Vlčková
  • E-mail : vlckova@ipp.cas.cz
  • Adresa : Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. Turnov, Sobotecká 1660, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

pracovní

centra

systémy

obrábění

cnc

našeho

ohodnocení zaměstnanecké

platové

čr solidní

věd