PopisOsobní kontakt po tel. domluvě pan Oprchal Lukáš tel.: 608 851 988 nebo e-mail spendla@seznam.cz.
Pracoviště: Plumlovská 18, Prostějov. PD: Po-Ne (non stop provoz) turnusy, 12ti hodinové služby.
Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost
Náplň práce: vyplácení finančních prostředků a udržování čistoty na svěřeném úseku kasina, jak u VLT terminálu, tak na našich pravidelných pokerových turnajích či živé hře.
Nabízíme: zázemí velké firmy, která působí v celé ČR, fyzicky nenáročnou práci, přátelský kolektiv, pravidelné finanční ohodnocení Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNET and GAMES a.s.., Plumlovská 4167/18, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

NET and GAMES a.s.
  • NET and GAMES a.s.
  • Kontakt : Lukáš Oprchal
  • Telefon : +420 608 851 988
  • E-mail : spendla@seznam.cz
  • Adresa : NET and GAMES a.s.., Plumlovská 4167/18, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

tel

osobní

zázemí

kasina

vlt

terminálu

našich

pravidelných

pokerových

turnajích