PopisMÍSTO VÝKONU : Nekázanka č.p. 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Hrdlička Zdeněk, e-mail: Zdenek.Hrdlicka@citiceurope.com

Náplň práce:
komunikace s centrálou v Číně, řízení rozpočtu, finanční řízení, kontrola interních finančních postupů, reporting vedení společnosti, správa daní a daňová politika

Požadujeme:
dobré komunikační schopnosti v čínském jazyce, časovou flexibilitu, spolehlivost a loajalitu, pečlivost, organizační schopnosti Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCITIC Europe Holdings a.s., Nekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

CITIC Europe Holdings a.s..
  • CITIC Europe Holdings a.s..
  • Kontakt : Hrdlička Zdeněk
  • E-mail : Zdenek.Hrdlicka@citiceurope.com
  • Adresa : CITIC Europe Holdings a.s., Nekázanka 858/5, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

schopnosti

řízení

komunikační

vedení

společnosti

správa

daní

daňová

politikapožadujeme dobré

místo