PopisNáplň práce:
Kusová a malosériová výroba dílů dle výkresové dokumentace pro naše zákazníky z farmaceutického, elektrotechnického a textilního průmyslu. Vaší zodpovědností bude seřízení a následná výroba dílů, včetně jejich kontroly. Budete se také podílet na přípravě technologie obrábění, ať už vytvářením programu přímo na CNC a nebo spoluprací s CAM programátorem.
Na čem a kde budete pracovat:

• Na strojích od firmy DMG MORI – MillTap 700, NLX 2000, NZ 2000
• A strojích českých výrobců – Tajmac ZPS horizontální frézka H40, MCV 750
• V kolektivu složeném ze zkušených odborníků
• V rodinné firmě, která využívá technologie daleko větších společností

Požadavky:

• minimálně výuční list ve strojírenském oboru
• Praxe a znalost systému MAPPS, HEIDENHAIN, SINUMERIK 840 velice vítána, ne však podmínkou
• Znalost čtení technické dokumentace
• Manuální zručnost
• Pečlivost
• Základní znalost práce s PC

Nabízíme:

• Mzdové ohodnocení v rozmezí 25 000 – 40 000 Kč
• Půlroční odměny z prosperity firmy
• Plně hrazené přesčasy včetně příplatků
• 5 týdnů dovolené
• Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
• Příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na dopravu (od 30 km)
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Práce ve dvousměnném provozu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěÚstecká 383, 561 17 Dlouhá Třebová Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T11:07:07

Společnost

KOVO RYBKA s.r.o.
  • KOVO RYBKA s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kmošek
  • Telefon : +420 605 733 267
  • E-mail : kmosek@kmosek.com
  • Adresa : Ústecká 383, 561 17 Dlouhá Třebová

Klíčová slova

příspěvek

znalost

včetně

výroba

dílů

dle

strojích

ohodnocení

technologie

práce