Popis83443 Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
ZamK
Pracoviště: Bílovecká 226/1, Ostrava - Svinov
Kontakt osobně na adrese pracoviště 8-14 hod. Po-Pá po předchozí telefonické
domluvě na č. 777 479 700 8-14 hod.

Náplň práce:
- manipulace s hutním materiálem
- příjem a výdej zboží (nakládka,vykládka)
- příprava zboží k expedici dle objednávek zákazníků

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost
- fyzická zdatnost
- trestní bezúhonnost
- časová flexibilita
- osvědčení VZV výhodou
- praxe v oboru 1 rok

Nabízíme: program zaměstnaneckých výhod (příspěvek na kulturu, sport, dovolenou ...). Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRAVEN CZ a.s., Ostrava, Bílovecká 226/1, Svinov, 721 00 Ostrava 21 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

RAVEN CZ a.s.
  • RAVEN CZ a.s.
  • Kontakt : Jan Hřivňacký
  • Telefon : +420 777 479 700
  • E-mail : jhrivnacky@ravencz.cz
  • Adresa : RAVEN CZ a.s., Ostrava, Bílovecká 226/1, Svinov, 721 00 Ostrava 21

Klíčová slova

zboží

83443skladníci

osvědčení

zdravotní

způsobilost

fyzická

zdatnost

trestní

bezúhonnost

časová