PopisDo našeho týmu Centra TOPTEC hledáme kolegu, který se bude věnovat vývoji a konstrukci mechanických systémů použitých v optických zařízeních. Vyvíjená řešení naleznou uplatnění ve vědeckých přístrojích, jako jsou vysoce výkonné lasery, nebo družicové či pozemní systémy pro výzkum kosmu. Kromě výše uvedeného se bude vývojář věnovat konstrukci přípravků či nástrojů pro přesnou výrobu.

Hlavní pracovní náplň:
Konstrukce mechaniky pro optické systémy
Tvorba modelů v programu SOLIDWORKS
Základní pevnostní a tepelné výpočty
Komunikace se zákazníky nebo subdodavateli
Příprava vybraných podkladů pro výrobu
Podílení se na řešení projektů ve spolupráci s ESA, Micos, Airbus, apod.

Očekáváme:
VŠ / SŠ vzdělání
Praxe v oblasti konstrukce jemnomechanických systémů výhodou
Schopnost komunikace v angličtině
Ochota se dále vzdělávat, důraz na detail
Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
Orientace v obráběcích procesech

Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v prostředí špičkového výzkumného centra Akademie věd ČR
Solidní platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (např. pružná pracovní doba, sick days, 5 týdnů dovolené, stravenky, aj.)
Spolupráci s prestižními zahraničními institucemi jako je ESA, Airbus D&S, Thales Alenia Space atd.
Přátelský kolektiv

Strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem prosím zasílejte na e-mail: vlckova@ipp.cas.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚstav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. Turnov, Sobotecká 1660, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně38000 Kč Mzda maximálně48000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
  • Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
  • Kontakt : Vlčková
  • E-mail : vlckova@ipp.cas.cz
  • Adresa : Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. Turnov, Sobotecká 1660, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

esa

konstrukci

pracovní

řešení

systémů

airbus

věnovat

centra

obráběcích

věd