PopisMÍSTO VÝKONU : Sokolovská 416/124
KONTAKT : SILVIA ŠÜTÖOVÁ, tel.: 728 213 929, e-mail: silvia.suto@gmail.com, OSOBNĚ : Sokolovská 416/124, dle dohody

Přijmeme pracovníka-ici úklidu do restaurace.

Požadujeme spolehlivost, pracovitost.

Nabízíme stabilní zaměstnání, po zapracování zvýšení mzdy.

Náplň práce: udržování restaurace i kuchyně v čistém stavu, dodržování hygienických norem, obsluha myčky, péče o včasné vyvezení popelnic.

Mzda 16.000,- Kč.

Zaměstnanecké výhody : nárok na teplá jídla a nápoje podle délky směny, po zapracování navýšení mzdy. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAgolada, s.r.o. /Sokolovská/, Sokolovská 416/124 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-09-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

Agolada, s.r.o.
  • Agolada, s.r.o.
  • Kontakt : SILVIA ŠÜTÖOVÁ
  • Telefon : +420 728 213 929
  • E-mail : silvia.suto@gmail.com
  • Adresa : Agolada, s.r.o. /Sokolovská/, Sokolovská 416/124

Klíčová slova

zapracování

sokolovská

místo

vyvezení

dodržování

hygienických

norem

obsluha

myčky

péče