PopisStrukturovaný životopis v českém jazyce, motivační dopis a případná doporučení zasílejte na adresu prace@nssoud.cz do 11.10.2019.
Nejvyšší správní soud hledá:
Administrativního asistenta/asistentku sekretariátu předsedy soudu
Náplň práce:
" Administrativní činnost zabezpečující chod sekretariátu soudu
" Vedení specializovaných databází a rejstříků
" Organizační zabezpečení vzdělávacích a pracovních akcí
" Příprava podkladů dle pokynů vedení soudu
" Práce v interním systému soudu a aktivní spolupráce s ostatními úseky soudu
Požadavky:
" Ukončené středoškolské vzdělání
" Zkušenosti v obdobné pozici min. 3 roky nutností, státní správa výhodou
" Aktivní znalost MS Office (vysoká PC gramotnost)
" Perfektní znalost českého jazyka, korespondence a etikety
" Aktivní znalost psaní hmatovou metodou všemi deseti prsty nezbytná
" Spolehlivost, flexibilita a velmi dobré komunikační schopnosti
" Aktivní znalost cizího jazyku na komunikační úrovni
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné moderní pracovní prostředí
" Benefity (5týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, příspěvky, aj.)
" Možnost nástupu po dohodě

Jedná se o hlavní pracovní poměr, platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., ZP a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. (8. pl. tř., příplatky)

Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici. U výběrového řízeni budou testovány dovednosti uchazeče. Po dohodě možný i kratší úvazek.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude NSS jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMoravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T01:55:10

Společnost

Nejvyšší správní soud
  • Nejvyšší správní soud
  • Kontakt : Jana Mgr. Humplíková
  • E-mail : prace@nssoud.cz
  • Adresa : Moravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

znalost

pracovní

pozici

veřejných

nařízením

sekretariátu

komunikační

moderní

poměr

službách