PopisZpůsob kontaktu:
- telefonicky p. Bradáčová J. 720 021 151
- emailem : jitka.bradacova@wieland-electric.com

Požadavky:
- manuální zručnost
- vyučení v oblasti eletro, znalost elektrických schémat a základních elektrických strojů, přístrojů a zařízení
- ochota pracovat ve třísměnném provozu.
- vyhláška 50/1978 Sb., min. §6 - výhodou

Náplň práce:
- výroba rozvaděčů dle technické dokumentace
- provádění elektrických "funkčních" zkoušek pod napětím dle vyhlášky 50/1978 sb. , §6, - kontrola kvality rozvaděčů
- uvolňování prvních kusů/vzorků/ a SAP zakázek

Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnanecké benefity
- stravenky
- školení, flex den
- roční bonus, atd

Místo výkonu práce:
- Wieland Electric s.r.o., Sokolov
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNádražní 1557, 356 01 Sokolov 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

Wieland Electric s.r.o.
  • Wieland Electric s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Bradáčová
  • Telefon : +420 720 021 151
  • E-mail : jitka.bradacova@wieland-electric.com
  • Adresa : Nádražní 1557, 356 01 Sokolov 1

Klíčová slova

elektrických

dle

zaměstnanecké

zkoušek

napětím

vyhlášky

kontrola

kvality

rozvaděčů

uvolňování