PopisNáplň práce: příjem a zpracování objednávek, vystavování faktur (není potřeba znalost účetnictví), související administrativa
Požadavky:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost
-organizační a komunikační schopnosti
-znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)
-životopis
Nabídka:
-dvousměnný provoz PO až PÁ 5:30-14:00,13:30-22:00 hod
-příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
-zázemí české rodinné společnosti
-nástup možný ihned
První kontakt: p. Polanský Roman, 736 521 151, polansky@polanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPOLANSKÝCH, s.r.o. Velkoobchod potravin, Mírová 146, 398 11 Protivín Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

POLANSKÝCH, s.r.o.
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • Kontakt : Roman Polanský
  • Telefon : +420 382 251 019
  • E-mail : roman.polansky@polanskych.cz
  • Adresa : POLANSKÝCH, s.r.o. Velkoobchod potravin, Mírová 146, 398 11 Protivín

Klíčová slova

rodinné

náplň

společnosti nástup

pojištění

zvýhodněné

tarify

příslušníky

mzda

měsíci zázemí

české