PopisMísto výkonu práce: Ringhofferova č.p. 115/1, Praha 5. Kontaktovat tel. 257941716 (8-17 hod.), nebo mail info@armotech.cz
Pracovní náplň:
" Vedení a rozvíjení týmu kontrolorů kvality ve výrobním závodě
" Organizace vstupní kontroly materiálů;
" Kooperace s dodavateli tykající se kvality materiálů, vyřizování reklamací a kontrola plnění reklamací;
" Stanovení požadavků na kvalitu nakupovaných materiálů a vypracování s nimi spojených specifikujících dokumentů;
" Organizace kontroly kvality výrobků v rámci vývojově-testovacích prací;
" Organizace kontroly plnění seřizování strojů na všech úsecích výroby a kontrola kvality prvních následně vyhotovených výrobků;
" Organizace provedení dílčí a finální kontroly kvality zhotovených výrobků;
" Analýza příčin vzniku škod a výroby produkce neodpovídající kvality;
" Zajištění opatření ke snížení procenta vad ve výrobě;
" Pravidelné obnovování katolagů závad; plánů vstupních, průběžných a finálních kontrol; specifikací nakupovaných výrobků;
" Vyřizování dokumentace v rámci kontroly kvality hotových výrobků: protokoly, deklarace, certifikáty, apod.;
" Organizace včasného provedení kalibrace přístrojů;
" Účast na certifikaci produkce, výroby a systému kontroly kvality;
" Školení pracovníků oddělení technické kontroly.
Požadavky:
" Vzdělání technického zaměření
" Minimálně 5 letá pracovní zkušenost v oblasti kontroly kvality výrobků;
" Zkušenosti s řízením oddělení;
" Pokročilé organizační schopnosti a dovednosti v řízení;
" Znalost standardu ISO 9001
" Schopnost samostatně se rozhodovat a zpracovávat více úkolů najednou
" Pokročilý uživatel PC (MS Office, IS Helios)
" Analytické myšlení, proaktivita

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARMOTECH s.r.o.001, Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

ARMOTECH s.r.o.
  • ARMOTECH s.r.o.
  • Kontakt : Sergey Lukiyanets
  • Telefon : +420 257 941 716
  • E-mail : info@armotech.cz
  • Adresa : ARMOTECH s.r.o.001, Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517

Klíčová slova

kontroly

kvality

výroby

kontrola

výrobků

provedení

materiálů

rámci

nakupovaných

produkce