PopisMísto výkonu práce: Ringhofferova č.p. 115/1, Praha 5. Kontaktovat tel. 257941716 (8-17 hod.), nebo mail info@armotech.cz
Pracovní náplň:
" Vypracování výrobní dokumentace;
" Osobní doprovod výrobku ve výrobě;
" Účast na testování různých stupňů náročnosti;
" Vypracování provozní dokumentace, programů a metodik testování
Požadavky:
" Ukončené VŠ vzděláni nebo studium ve 4. - 6. ročníku VŠ (technické obory);
" Pracovní zkušenosti v oblasti projektování (hydraulika, pneumatika) na inženýrské pozici výhodou;
" Znalost práce s vývojovou dokumentací a ISO TC 10 a ISO/TC 213 (v rámci vypracování a konstruování uzlů a mechanizmů), orientace v GOST normách;
" Pokročilý uživatel PC: MS Office, SolidWorks
" Jazyková znalost: základy angličtiny, ruský jazyk komunikativně;
" Schopnost hájit své stanovisko a provádět víc úkolů najednou;
" Orientace na detail, pečlivost
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARMOTECH s.r.o.001, Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

ARMOTECH s.r.o.
  • ARMOTECH s.r.o.
  • Kontakt : Sergey Lukiyanets
  • Telefon : +420 257 941 716
  • E-mail : info@armotech.cz
  • Adresa : ARMOTECH s.r.o.001, Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517

Klíčová slova

práce

místo

uživatel

výhodou quot znalost

vývojovou

dokumentací

iso

isotc

rámci

vypracování