PopisNáplň práce:
- správa a údržba laboratorních přístrojů, zajištění externích servisů a kalibrací přístrojů
- metodické vedení laborantek QC v péči o laboratorní přístroje
- správa metrologie
- objednávky spotřebního materiálu laboratoře a chemikálií
- zajištění a vyhodnocení mezilaboratorního kontrolního stanovení, komunikace s externími laboratořemi, zasílání a příjem vzorků
- samostatné provádění analýz a kalibrace přístrojů, měření vzorků pro validaci analytických metod
- aktivní zapojení do zlepšování procesů v laboratoři
- další komunikace a spolupráce s interními zákazníky (výroba, vývoj, obchod,...) při plnění jejich požadavků

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (se zaměřením na chemii, farmacii) případně jiné vzdělání, pokud je možno prokázat laboratorní praxi alespoň 1 rok
- znalost AJ na úrovni B2 - pokročilý
- znalost práce na PC – Word, Excel, PowerPoint, Internet
- preciznost a smysl pro detail
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- znalost správné laboratorní praxe a konceptu štíhlé laboratoře výhodou Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav 4 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T17:32:03

Společnost

Fosfa a.s.
  • Fosfa a.s.
  • Kontakt : Hubáčková
  • E-mail : https://web.fosfa.cz/kariera-a-osobni-rozvoj/poslete-nam-svuj-zivotopis/
  • Adresa : Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav 4

Klíčová slova

znalost

laboratorní

správa

komunikace

přístrojů

laboratoře

náplň

alespoň

praxi

prokázat laboratorní