PopisNáplň práce:
Obsluha svařovacích robotů/laserů: Kontrola svárů. Kompletace dílů, dokončovací práce, spolupráce na plnění výrobního plánu

Požadujeme:
spolehlivost, smysl pro odpovědnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: dmytro.ljachovyc@gmail.com;
- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 - 15,00hod.) na čísle 777 507 693 - pan Dmytro Liakhovych

Místo výkonu práce: JALUSTA WORK s.r.o. - pracoviště Lear Corporation Czech Republic s.r.o.;
Olomoucká č.p. 609; Hranice IV-Drahotuše; 753 61 Hranice 4 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJALUSTA WORK s.r.o. - pracoviště Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Olomoucká 609, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4 Mzda minimálně15500 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

JALUSTA WORK s.r.o.
  • JALUSTA WORK s.r.o.
  • Kontakt : Dmytro Liakhovych
  • Telefon : +420 777 507 693
  • E-mail : dmytro.ljachovyc@gmail.com
  • Adresa : JALUSTA WORK s.r.o. - pracoviště Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Olomoucká 609, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4

Klíčová slova

práce

náplň

sro

čísle

pan

dmytro

liakhovychmísto

výkonu

jalusta

work