PopisNáplň práce:
- obsluha zařízení
- dodržování výrobních postupů dle pracovních instrukcí, bezpečnostních a požárních předpisů
- spolupráce s týmem kvality při dohlížení na kvalitu produktů a řízení procesů
- udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:
- SOÚ/ÚSO/SŠ vzdělání
- technické znalosti výhodou
- základní znalosti práce na PC (Excel, Word)
- ochota učit se novým věcem
- disciplína, spolehlivost, preciznost a zodpovědnost
- ochota pracovat na směny Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav 4 Mzda minimálně27500 Kč Mzda maximálně33500 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-27T17:32:03

Společnost

Fosfa a.s.
  • Fosfa a.s.
  • Kontakt : Jitka Hubáčková
  • Telefon : +420 519 306 240
  • E-mail : hubackova@fosfa.cz
  • Adresa : Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav 4

Klíčová slova

ochota

znalosti

word

soúúsosš

vzdělání

technické

výhodou

základní

práce na

pc excel