PopisMísto výkonu práce: K Verneráku č.p. 507/27, Praha 4. Kontaktovat mailem hr@nuvia.cz
Náplň práce:
Tvorba finančních a ekonomických reportů dle požadavků mateřské společnosti, dle požadavků EBRD
Tvorba analýz cash-flow, projektových nákladu a jejich optimalizace
Podpora předsedy představenstva v ekonomických a finančních aspektech probíhajících a budoucích projektů financovaných EBRD

Požadavky:
Ukončené VŠ vzděláni ekonomického a zároveň technického směru
Znalost ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
Pracovní zkušenost pro společnost provozující jaderné elektrárny
Pracovní zkušenost s řízením finančních zdrojů podniku, s optimalizaci finančních nákladů a s tvorbou finančních výkazů a analýz projektu rekonstrukce jaderných elektráren výhodou
Aktivní znalost podmínek EBRD programu "Complex Consolidated Safety Upgrade program" výhodou
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování
Zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora
25 dní dovolené
3 dny sick days

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNUVIA a.s.001, K Verneráku 507/27, Kunratice, 148 00 Praha 414 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2020-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

NUVIA a.s.
  • NUVIA a.s.
  • Kontakt : Personalista
  • Telefon : +420 568 408 815
  • E-mail : hr@nuvia.cz
  • Adresa : NUVIA a.s.001, K Verneráku 507/27, Kunratice, 148 00 Praha 414

Klíčová slova

finančních

zkušenost

požadavků

analýz

ekonomických

dle

ebrd

podmínek

znalost

výhodou aktivní