PopisVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Předpokládaný nástup: dle dohody, nejpozději 01.01.2020 na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
Náplň práce: - koordinuje a zpracovává projekty do oblastí cestovního ruchu, včetně mediální prezentace a propagace města /webové stránky, sociální sítě, tisk, katalogy, propagační tiskoviny, účast na veletrzích/, zajišťuje spolupráci, podklady a poradenskou činnost v oblasti partnerství a mezinárodních vztahů, zabezpečuje výkon státní správy a státního dozoru v oblasti kultury a CR v přenesené působnosti /tomboly a loterií/, koordinuje a zajišťuje společenskopolitické projekty.
Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.
K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech
a dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem Czech POINTU (tel.: 388 402 236),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

Další požadavky:
Vyšší odborné nebo úplné středoškolské vzdělání; pokročilá práce na PC (Internet, MS Office); orientace v oblasti internetové reklamy, sociálních sítí, znalost administrativních prací; znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem; schopnost samostatné práce a rychlé orientace v pracovní problematice; schopnost asertivního jednání s lidmi; dobré organizační schopnosti; časová flexibilita; ochota se dále vzdělávat; řidičský průkaz (aktivní řidič).
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 01.11.2019
do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - REFERENT ODBORU ŠK".

Podrobnější informace podá: Mgr. et Mgr. Adéla Jiříková - vedoucí odboru ŠK - tel.: 388 402 260
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSteinbrenerova 6/2, Vimperk I, 385 01 Vimperk Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

Město Vimperk
  • Město Vimperk
  • Kontakt : Adéla Jiříková
  • Telefon : +420 388 402 260,777 355 846
  • Adresa : Steinbrenerova 6/2, Vimperk I, 385 01 Vimperk

Klíčová slova

uchazeče

vimperk

oblasti

výběrové

koordinuje

datum

schopnost

zajišťuje

orientace

znalost