PopisNáplň práce: prodej uzenin, lahůdek, masa
Požadujeme: trestní bezúhonnost, zkušenost s prodejem masa a uzenin vítána .
Pracovní doba: 2 směny směny 6:00 - 14:30 a 12:00 - 20:00 hod.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity, zaměstnanecké nákupy, příspěvek na dopravu ,náborový příspěvek.
První kontakt: Josef Jůn domluvit schůzku na emailu: jun@libornovak.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLibor Novák - provozovna Kaufland Písek, U Nádraží 2565, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

Libor Novák
  • Libor Novák
  • Kontakt : Tomáš Bednařík , Josef Jůn
  • Telefon : +420 602 351 979,724 971 980
  • E-mail : jun@libornovak.cz
  • Adresa : Libor Novák - provozovna Kaufland Písek, U Nádraží 2565, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

směny

zaměstnanecké

náplň

emailu

schůzku

domluvit

jůn

josef

kontakt

příspěvek první