PopisC04 z:27/9/2019
Pracovní náplň:
- pultový prodej, doplňování zboží, oceňování zboží.
Požadujeme:
- pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování
- ochotu pracovati i o víkendech.
Nabízíme:
- zaučení na místě v provozu, praxe není podmínkou
- možnost osobního ohodnocení, prémie.
Kontakt osobně v místě provozovny - adresa viz výše, e-mailem, telefonicky.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMartin Kohut - pracoviště Čeladná, Čeladná 200, 739 12 Čeladná Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-09-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

Martin Kohut
  • Martin Kohut
  • Kontakt : Zdeňka Kohutová
  • Telefon : +420 777 687 853(8:00-16:00hod.)
  • E-mail : celadenska.hruska@seznam.cz
  • Adresa : Martin Kohut - pracoviště Čeladná, Čeladná 200, 739 12 Čeladná

Klíčová slova

místě

c04z2792019 pracovní

zaučení

emailem

výše

viz

adresa

provozovny

osobně

prémie kontakt