PopisPRODUKČNÍ
POŽADUJEME: schopnost jednat s klienty a dodavateli, stoprocentní spolehlivost, systematická pečlivost, znalost práce na PC, Word, Excel, znalost internetového prostředí a sociálních sítí,
řidičský průkaz B- aktivní řidič.
NÁPLŇ PRÁCE: organizační a výkonná činnost spojená s realizací stanoveného marketingového projektu (věrnostní programy, promo akce, roadshow, veletrhy),
komplexní odbavení souvisejících projektových procesů - příprava reklamních materiálů, objednávek, tvorba reportingů a analýz vyplývajících z průběhu zakázky,
produkční práce - zejména tvorba a vyjednávání výrobních kalkulací, dojednávání cen subdodavatelských činností, jednání s klientem a spolutvůrci projektu, příprava podkladů,
tvorba a úprava textů, kreativní invence a projektová proaktivita, další realizace prací
a úkolů dle zadání zadavatele v kontextu dohodnuté náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na Jarek@motyl.cz

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽerotínova 720/16, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

MOTÝL MEDIA s.r.o.
  • MOTÝL MEDIA s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Střelecký
  • Telefon : +420 603 214 939
  • E-mail : Jarek@motyl.cz
  • Adresa : Žerotínova 720/16, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

znalost

projektu

tvorba

příprava

vyplývajících

cen

klientem

jednání

činností