PopisOPERÁTOR / OPERÁTORKA BALENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
- Náplň práce: vstupní a výstupní kontrola a balení dílů (firma se zabývá průmyslovým pozinkováním dílů a nanášením závitového jištění)
- Nabízíme: možnost firemního stravování nebo stravenek, příspěvek na životní pojištění
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: matouskova@anocote.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAreál ČKD, Plotiště nad Labem 626, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-28T01:56:23

Společnost

ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka
  • ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka
  • Kontakt : Kateřina kontakt Matoušková
  • E-mail : matouskova@anocote.cz
  • Adresa : Areál ČKD, Plotiště nad Labem 626, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

dílů

firemního

průmyslovým

pozinkováním

nanášením

závitového

jištění

nabízíme

možnost

operátor