PopisMísto výkonu práce: Hotel Šumava Wellness & Sport - Amálino údolí - pracoviště
Kašperské Hory 375, 34192 Kašperské Hory
Kontaktní osoba:Haselbergerová Eva Ing., tel.: 605208515, e-mail: E.Haselbergerova@zsmv.cz
Požadavky: Náplň práce: obsluha hotelových hostů - snídaně, obědy, večeře
Požadavky: zkušenosti s prací v gastronomii, spolehlivost, příjemné vystupování, smysl pro pořádek
Další info: práce systémem krátký / dlouhý týden, služby v den směny od 6:30 do 19:30
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, 25 dní dovolené, 5 dní individuálního volna, ubytování, FKSP
Způsob prvního kontaktu: telefonicky v pracovní dny od pondělí do pátku , e-mailem, Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěHotel Šumava Wellness & Sport - Amálino údolí - pracoviště, Kašperské Hory 375, 34192 Kašperské Hory Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
  • Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
  • Kontakt : Eva Haselbergerová
  • Telefon : +420 605 208 515
  • E-mail : e.haselbergerova@zsmv.cz
  • Adresa : Hotel Šumava Wellness & Sport - Amálino údolí - pracoviště, Kašperské Hory 375, 34192 Kašperské Hory

Klíčová slova

práce

dní

místo

pořádekdalší

info

systémem

krátký

dlouhý

týden

služby