PopisPracovitě Benešov
Rozšiřujeme tým našeho výrobního oddělení.
Náplň práce: kontrola jakosti zboží.
Požadujeme: manuální zručnost, zájem o práci, spolehlivost.
Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, pracovní doba od 6,00 do 14,30 hod., dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity, přátelský kolektiv.
Nástup dle dohody. Místo výkonu práce je Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

DBS-Die Besten Service, s.r.o.
  • DBS-Die Besten Service, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : DBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

pracovní

pracovitě

benešov bližší

benefity

přátelský

kolektivnástup

dle

dohody

místo

výkonu