PopisNástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis prostřednictvím e-mailu: martina.svobodova@kendrion.com nebo písemně na adresu: Kendrion (Prostějov) s.r.o., Průmyslová 10, 79601 Prostějov. Kontaktní osoba: Mgr. Martina Svobodová, tel.: 582 300 781.
Pracoviště: Průmyslová č.p. 4267/10 796 01 Prostějov. PD: Po-Pá třísměnný provoz.
Požadujeme: SOU vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat v třísměnném provozu (7,5 hodinové směny - ranní, odpolední, noční).
Náplň práce: obsluha výrobního zařízení na výrobu elektromagnetů, montáž komponentů pro automobilový průmysl.
Nabízíme: firemní stravování, dovolená nad rámec 4 týdnů, dobré finanční ohodnocení, prémie za výkon a kvalitu, docházkový bonus, poukázky na sport, zdraví a kulturu, čisté a příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní a rostoucí společnosti, profesionální pracovní kolektiv. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKENDRION (Prostějov) s.r.o., Průmyslová 4267/10, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Kendrion (Prostějov) s.r.o.
  • Kendrion (Prostějov) s.r.o.
  • Kontakt : Martina Svobodová
  • Telefon : +420 582 300 781
  • E-mail : martina.svobodova@kendrion.com
  • Adresa : KENDRION (Prostějov) s.r.o., Průmyslová 4267/10, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

pracovní

prostějov

nástup

průmyslnabízíme

dobré

týdnů

rámec

dovolená

stravování

firemní