PopisZaslat strukturovaný životopis na e-mail: prace@ekonvert.cz

Místo výkonu práce - Málkov

Požadujeme - obsluha VZV (výhodou), manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B (výhodou), znalost opravářských, mechanických a zámečnických prací výhodou

Nabízíme - plat + výkonnostní odměny
Pracovní doba - PO - PA od 6,00 - 14,30 hod.

Náplň práce - údržba strojů, drobné opravy, obsluha lisu a drtiče, manipulace s odpady, obsluha manipulační techniky, Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEkonvert s.r.o. - pracoviště Chomutov, Beethovenova 1269, 430 01 Chomutov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Ekonvert s.r.o.
  • Ekonvert s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Novák
  • E-mail : prace@ekonvert.cz
  • Adresa : Ekonvert s.r.o. - pracoviště Chomutov, Beethovenova 1269, 430 01 Chomutov 1

Klíčová slova

obsluha

výhodou

práce

drobné

odměny pracovní

doba

hodnáplň

údržba

strojů

zaslat