PopisPracoviště Bystřice
Náplň práce: nakládka a vykládka zboží, příjem, výdej a evidence zboží, udržování pořádku ve skladu.
Nabízíme: HPP, velmi dobré mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity.
Požadujeme: ŘP sk. B, uživatelskou znalost PC. Výhodou je ŘP sk. C a VZV. Nástup je možný dle dohody. Pracoviště Bystřice.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěElmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice, Dr. E. Beneše 137, 257 51 Bystřice u Benešova Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Elmoz Czech, s.r.o.
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : Elmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice, Dr. E. Beneše 137, 257 51 Bystřice u Benešova

Klíčová slova

pracoviště

zboží

adrese

informace

ráda

předá

mgr

jitka

marková

tel