PopisMísto výkonu práce: Hlinsko - Drahý růžek 108
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola čerstvosti ovoce a zeleniny, doplňování zboží, práce na pokladně, práce za pultem, zodpovědnost za svěřený úsek, prodej a doplňování zboží
POŽADAVKY: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochotu pracovat v kolektivu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní benefity - příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora, vše Vás naučíme, nástup možný ihned, možnost čerpání dalších firemních výhod
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese. Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDělené směny PracovištěQanto Services s.r.o. - provozovna Hlinsko, Drahý růžek 108, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Qanto Services s.r.o.
  • Qanto Services s.r.o.
  • Kontakt : Milena Kliková
  • Telefon : +420 604 693 319
  • E-mail : klikova.milena@qanto.cz
  • Adresa : Qanto Services s.r.o. - provozovna Hlinsko, Drahý růžek 108, 539 01 Hlinsko v Čechách 1

Klíčová slova

práce

doplňování

místo

možnost

stravování

zvýhodněné

ceny

služeb

mobilního

operátora