PopisNáplň práce:
- jednání se zájemci o službu a uzavírání smluv
- vedení poradenského rozhovoru s klienty
- tvorba individuálních plánů s klienty
- vedení dokumentace klientů
- sepisování soudních a jiných návrhů včetně insolvenčních návrhů (např. návrh na rozvod manželství, vyloučení věcí z exekuce)
- vedení statistických údajů
- práce na vnitřních metodikách služby
Požadujeme:
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., pro výkon pozice "sociální pracovník"
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost vč. očkování proti hepatitidě typu B
- znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
- orientaci v právním systému a znalost dluhové problematiky výhodou
- jakostní písemný projev
- znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou
- komunikační a organizační schopnosti
- zodpovědnost, samostatnost, empatii, flexibilitu
- schopnost pracovat v týmu
- ochotu dále se vzdělávat
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
Strukturovaný životopis zaslat do 13. 10. 2019 na e-mail: veronika.motickova@ceskytesin.charita.cz
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "SP - Poradna". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 21. 10. 2019).
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCharita Český Těšín - Charitní poradna, Masarykovy sady 88/5, 737 01 Český Těšín 1 Mzda minimálně21600 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Charita Český Těšín
  • Charita Český Těšín
  • Kontakt : Kateřina Szymszová
  • Telefon : +420 603 287 057
  • E-mail : veronika.motickova@ceskytesin.charita.cz
  • Adresa : Charita Český Těšín - Charitní poradna, Masarykovy sady 88/5, 737 01 Český Těšín 1

Klíčová slova

návrhů

pozice

náplň

sociálních

flexibilitu schopnost

empatii

samostatnost

schopnosti zodpovědnost

organizační

výhodou komunikační