PopisPRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH DO ZAŘÍZENÍ CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ JOHANNES
POŽADUJEME: min. vyučen s maturitou, zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům, zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů, dobré komunikační dovednosti, praktické uvažování, zájem učit se novým dovednostem,
zručná práce na PC.
VÝHODOU: absolvent kurzu pracovník v sociálních službách, praxe v sociálních službách
s klienty s mentálním postižením.
NÁPLŇ PRÁCE: jde o zajištění nepřetržitého provozu pobytové služby chráněné bydlení pro muže s lehkým a středně těžkým mentálním postižením, rozvoj dovedností klientů vedoucí
k jejich maximální možné samostatnosti, podpora a doprovázení klientů v každodenních maličkostech života, plánování činností a průběhu pobytové služby s klienty.
NABÍZÍME: dohodu o provedení práce, nepravidelné výpomoci dle provozních potřeb,
denní a noční směny (11,5 resp. 12ti hodinové).
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: 1. kolo - zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem e-mailem na kontakt níže, a to co nejdříve, nejpozději však do 4. 10. 2019 do 12-ti hodin.
2. kolo - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Předpokládaný nástup: dle dohody.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na danova@diakonievm.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí 04, Jičínská 308/41, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
  • Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
  • Kontakt : Karla Daňová
  • E-mail : danova@diakonievm.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí 04, Jičínská 308/41, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

sociálních

práce

klientů

přístup

služby

pobytové

mentálním

dle

kolo

emailem