PopisELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: mechanické opravy strojů, instalace nových zařízení, práce na soustruhu, údržbářské práce
- Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, svářečský průkaz, zkušenosti s prací na soustruhu a fréze
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, příspěvky na stravování,příspěvek na penzijní připojištění,5 týdnů dovolené
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: kratochvilova@bechstein-europe.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Kratochvílová
  • E-mail : kratochvilova@bechstein-europe.com
  • Adresa : Bratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

soustruhu

elektrikář

stravovánípříspěvek

nabízíme

zázemí

stabilní

společnosti

firemní

benefity