PopisKontakt e-mailem nebo telefonicky 6,30 - 15,00 hod.
Znalosti na úrovni SŠ v oboru řízení jakosti nebo strojírenství,
Orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci,
Zkušenosti z kontroly kvality ve výrobní společnosti,
Samostatnost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem,
PC: MS Office,
komunikativní zanlost anglického jazyka výhodou
Náplň práce: kontrola kvality produktů ve všech fázích výrobního procesu, práce s měřícími zařízeními, vstupní kontrola, vystavování certifikátů kvality dokončených produktů, vizuální kontrola svařenců
Nabízíme: možnost profesního růstu, 25 dní dovolené, stravenky

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMPS Gradior s.r.o. Brno, Křižíkova 2989/68a, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

MPS Gradior s.r.o.
  • MPS Gradior s.r.o.
  • Kontakt : Jana Česneková
  • Telefon : +420 532 149 230
  • E-mail : j.cesnekova@mps-gradior.cz
  • Adresa : MPS Gradior s.r.o. Brno, Křižíkova 2989/68a, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

kvality

kontrola

práce

produktů

kontakt

všech

fázích

výrobního

procesu

měřícími