PopisPrvní kontakt e-mailem: n.escobedo@hiatus.cz
Práce ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku.
Náplň práce:
- Mezioperační kontrola vyrobených dílů na 3D souřadnicovém měřícím stroji
- Vstupní kontrola nakoupeného materiálu nebo dílů z kooperací
- Výstupní kontrola
- Příprava dílů pro měření (odjehlování, čistění atd.)
- Ruční dokončování dílů (odjehlování, čistění, leštění, balení atd.)
- Práce ve dvousměnném provozu (pondělí až pátek)
Požadavky:
- Obsluha souřadnicového měřícího stroje po zaškolení
- Orientace ve strojírenských výkresech
- Manuální zručnost
- Pečlivost a zodpovědnost
- Komunikace
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPetrovická 101, Přibyslavice, 675 21 Okříšky Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

HIATUS CZ, s.r.o.
  • HIATUS CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Noemi Escobedo Medina
  • E-mail : n.escobedo@hiatus.cz
  • Adresa : Petrovická 101, Přibyslavice, 675 21 Okříšky

Klíčová slova

dílů

čistění

atd

dvousměnném

provozu

pondělí

odjehlování

kontrola

orientace